© Lietuvos vadybos konsultantų asociacija

Visos teisės saugomos

Kviečiame į konferenciją "Business Tools 2018"

January 30, 2018

Pirmą kartą Lietuvoje š.m. vasario 28 dieną vyks tokio pobūdžio praktinė konferenciją smulkaus ir vidutinio verslo savininkams ir vadovams „Business Tools 2018“.

 

Konferencijoje net tris pranešimus skaitys LVKA nariai -  Viktorija Matusevičiūtė (OVC) , Rūta Gudmonaitė (PRIMUM ESSE), Nerius Jasinavičius (TOC).

 

 

SVV konferencija „Business Tools 2018“ – tai didžiausia praktinė konferencija Lietuvoje. Konferencijos idėja kilo, kai per metus aplankius daugiau nei 20 konferencijų ir verslo renginių, paaiškėjo, kad dauguma jų orientuoti į didžiules tarptautinio lygio įmones ir dažniausiai jose kalbama apie naujausias technologijas arba skaitomi motyvaciniai pranešimai. Paklausyti įdomu, tačiau praktinės naudos jie neneša. Tą patį patvirtino ir verslininkų apklausos rezultatai. Apklausus daugiau nei 100 SVV verslininkų ir vadovų, paaiškėjo, kad konferencijose jiems svarbu ne tik gerai praleistas laikas, bet ir reali nauda. Dėl šios priežasties SVV konferencijoje „Business Tools 2018“ kiekvienas konferencijos dalyvis:

  • Gaus net 10 konkrečių praktinių įrankių, kuriuos galės pradėti taikyti jau kitą dieną;

  • Dalyvaus organizuotame WIN-WIN kontaktų vakare, kur bus sudarytos sąlygos rasti potencialių klientų ir partnerių.

Kviečiame dalyvauti.

Daugiau informacijos rasite http://svvkonferencija.lt/.  

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload